top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תAzrieli-Hirsh And Co

הכירו את נבחרת המרצים הטובה בישראל ליצירת חופש כלכלי

מיזם חדש שמנהלים מומחים במסלולי מסחר שונים מכווין כל פונה לאפיק האידיאלי עבורו, ומלמד באופן אישי צעד אחר צעד איך לסחור ולזכות בעוגן כלכלי.


פרויקט חדשני מתחיל לצבור תאוצה בישראל בחודשים האחרונים. את הפרויקט מוביל צוות מקצועי של 12 מומחים במסלולי מסחר שונים, והוא הוקם מתוך אג'נדה שכל אדם ראוי ומסוגל להגיע בעצמו לרווחה כלכלית. עם זאת, לכל אדם אוריינטציה שונה, שאיפות ייחודיות ואופי משלו ולכן כל אחד יתחבר לאפיק אחר. אבל רבים מתקשים לזהות את המסלול שמתאים להם. על הרקע הזה נולדה חברת JTI (Just Trade It), שנותנת מענה כולל לכל מי שמעוניין לבסס לעצמו עוגן פיננסי והכנסה שוטפת.הכל נולד מהחזון של אופיר אטיאס, שהיה איש חינוך לפני שהתחיל להתעניין בשוק ההון. הוא למד, התעמק, התנסה והצליח לא רע עד שעזב את עבודתו כשכיר והתמקד במסחר. בשנים האחרונות אטיאס מתמחה במסחר במט"ח על פי שיטה מסודרת שפיתח. אל ההוראה הוא חזר כמי שמלמד את תחום ההתמחות שלו – מסחר במט"ח.

ללמוד אחד על אחד מהמרצים הכי טובים

לאטיאס אין ספק שלכל אחד ואחת יש פוטנציאל להצליח בשוק ההון. "אתם לא צריכים להיות גאונים גדולים או מתמטיקאים דגולים כדי לסחור בהצלחה", הוא מרגיע. "אתם רק צריכים מוטיבציה, רצון ללמוד את השוק ואימוץ אסטרטגיה עקבית".

איך אתה עצמך הגעת לעולם המסחר?

"לפני שנים עסקתי בחינוך ובאבטחת מידע וכשנחשפתי לתחום המסחר גיליתי עולם מרתק. אחרי שלמדתי את התחום, פיתחתי אסטרטגיה שסיפקה אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. כשראיתי שהשיטה עובדת, התחלתי ללמד שיעורים פרטיים והכשרתי תלמידים רבים במסחר על פי האסטרטגיה שפיתחתי. גיליתי שאנשים צמאים לידע מקצועי ופרקטי. ראיתי במו עיניי את השינוי העצום שהם עברו בחיים, והבנתי שזה הייעוד שלי".


למה בחרת ללמד דווקא בשיעורים פרטיים?

"לא מעט מהחבר'ה שלימדתי הם בוגרי קורסים קבוצתיים. חלקם הלכו לאיבוד בקבוצה הגדולה, לפעמים הקצב היה מהיר או איטי מדי בשבילם. מה שאכזב אותי יותר, היה הגילוי שרבים למדו במסלול שלא התאים לאופי או למטרות הכלכליות שלהם. וזה עיוות שעלול להזיק להם ולמסמס את כל הפוטנציאל שלהם". נקודת המוצא של אטיאס היא שלכל אדם מתאים מסלול מסחר אחר. יש ששואפים להכנסה נוספת ואחרים מצפים להכנסה עיקרית. חלק רוצים להשקיע שעתיים שבועיות, ואחרים ארבע שעות יומיות. לכל אחד יש להתאים את המסלול הנכון לצרכיו ולתכונותיו. כפי שאטיאס מצא את דרכו במסחר סווינג במט"ח (עסקאות שנמשכות בין כמה שעות לכמה ימים), לאחרים יש פוטנציאל להצליח באפיקים אחרים. "השיטה של "אחד על אחד" מוכיחה את עצמה" - אופיר אטיאס

לאחר שהבין זאת, חבר אטיאס ל-11 מומחים מובילים נוספים בסוגי מסחר שונים, ויחד הם הקימו את חברת JTI, שמציעה קורסים אישיים במסחר. כל מומחה מלמד את תחום ההתמחות שלו. המרצים נבחרו בקפידה, כך שיקיפו את כל קשת תחומי ההתמחות הרלוונטיים ולצד זאת הושם דגש על כך שיהיו מהמובילים בתחומם . כל המרצים ב-JTI מאמינים בשיטת לימוד אישית. הקורסים מועברים "אחד על אחד" כאשר ניתן ללמוד במגוון מקומות כולל בבית התלמיד ואפילו דרך האינטרנט בעזרת שיתוף מסכים. היחס האישי הוא חלק מה-DNA של JTI, התלמידים מוזמנים לפנות למרצה בכל שאלה מעבר לשעות הלימודים ואפילו חודשים אחרי סיום הקורס. אפשר להיעזר בשיעורים מוקלטים, ותמיכה וליווי אישיים מובטחים לכל אורך הדרך.

מסחר באלגוריתם, ביטקוין או מניות בוול סטריט?

אטיאס למד על בשרו כמה חשובה התאמת המסלול לאדם. "גם אני לא ידעתי מראש מה מתאים לי", הוא מספר. "התחלתי כסוחר יומי שקונה ומוכר מניות באותו יום, מה שהצריך התעסקות מרובה במקביל לעבודתי כשכיר. למרות הרווחיות וההנאה, לאט לאט הבנתי שאני זקוק ליותר זמן פנוי למשפחה ולתחביבים. המסחר במט"ח נתן לי את המענה. הוא מאפשר לי גמישות מקסימלית בלו"ז, ומזמן עסקאות איכותיות על בסיס קבוע". כדי לייעל את התהליך, כל תלמיד שמגיע ל-JTI בוחר עם היועצים המקצועיים את מסלול המסחר, המרצה ומבנה הקורס שמתאימים לו.

תן לנו דוגמה להתאמה כזו.

"למשל, אם אתם טיפוסים אימפולסיביים וחסרי סבלנות עם משמעת עצמית נמוכה, ייתכן שתתאים לכם תוכנית הלימודים הבלעדית שלנו: 'ALGO PREMIUM'. מדובר בתחום מסקרן שללא ספק יהפוך למקצוע העתיד, ומתבסס על מסחר באמצעות אלגוריתם שנותן הוראות קנייה ומכירה לפי פרמטרים שהוגדרו מראש, ללא התערבות אנושית". קורס אחר שמאוד מבוקש כיום הוא קורס מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין ולייטקוין. "המון אנשים פונים אלינו בהתלהבות אחרי ששמעו אלף ואחד דברים, נכונים יותר או פחות, על המטבעות הווירטואליים", אומר אטיאס. "אבל אנחנו קודם כל מוודאים שזה מתאים להם, כדי שזה לא ייגמר באכזבה". מלבד זאת, נלמדים ב-JTI כל סוגי המסחר המרכזיים ובהם: מסחר יומי ומסחר סווינג במניות ארה"ב; מניות ישראליות; מסחר יומי ומסחר סווינג במט"ח; מסחר יומי ומסחר סווינג בחוזים עתידיים; וקורס מקצועי ומעשי באגרות חוב. "אני רואה תלמידים רבים שלנו שאחרי שצברו ניסיון בתחום שלמדו מצמצמים את עבודתם כשכירים, לא בגלל שאין להם זמן, להיפך", מסכם אטיאס. "בגלל שהרווח שמייצר להם המסחר הופך את ההכנסה שלהם מהעבודה לשולית לחלוטין, והשיטה של התאמת המסלול ולימוד 'אחד על אחד' מוכיחה את עצמה".
Comments


bottom of page